Kielce v.0.8

Kino
3. Przegląd Kieleckiego Kina Niezależnego

 drukuj stron�
Kino Kielce Kino
Wys�ano dnia 12-09-2017 o godz. 12:43:06 przez bozena 7139

Już po raz 3 spotykamy się z młodymi filmowymi twórcami. Tymi, którzy dopiero zaczynają tymi, którzy już na swoim koncie mają już realizowane filmy i kilka Konkursów Filmowych i Nagród oraz tymi doświadczonymi. A wszystko po to aby móc porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i nabrać sił i inspiracji do dalszej filmowej pracy... Na zgłoszenia filmów od młodych twórców czekamy do 20.09.2017 w Kinie Moskwa.Na przegląd składają się prace filmowe przesłane do kina Moskwa przez twórców pochodzących z Kielc i okolic, są to ludzie młodzi, stawiający pierwsze kroki w świecie filmu, ale i osoby z pewnym bagażem doświadczeń i kilkoma zrealizowanymi filmami. Nie narzucamy żadnej formy, wszystkie są dozwolone i mile widziane, ważne aby film od początku do końca był zrealizowany przez twórcę, aby nie był zapożyczony. Przegląd ma celu zintegrowanie kieleckiego środowiska pasjonatów-twórców filmowych, umożliwienie wymiany doświadczeń oraz obejrzenia swojego filmowego dzieła na dużym ekranie w kinie:) W ubiegłych edycjach oglądaliśmy filmy min.: Kamila Brandenburga, Salomona Zaczka, Mikołaja Wróbla czy FunVeo.
FunVeo: jest to kanał internetowy działający od grudnia 2014 r. Założyli go Daniel Wrona i Maciej Kukiałka, w składzie jest także Maks Salawa. FunVeo zajmuje się tworzeniem produkcji filmowych min. tworzy przeróbki zwiastunów seriali i filmów. Mają na swoim koncie parodie Breaking Bad, Dextera i Wilka z Wall Street.

Loża ekspertów ludzi kina, filmu i kultury razem z widownią oglądać będzie filmy tak, aby po projekcji móc o nich rozmawiać wskazywać ich mocne strony i korygować ewentualne drobne niedoskonałości ;) Członków loży ekspertów będziemy Państwu przedstawiać na bieżąco.

Przegląd odbędzie się 27.09.2017 r. o godz.: 18:00 w Kino Moskwa. Cena biletu na Przegląd to 5 zł i do nabycia w kasie kina już od 15.09.2017 r.

Zapraszamy serdecznie!


Stowarzyszenie Kultury Filmowej "Kino mówi"


Komentarze

Error connecting to mysql