Kielce v.0.8

Teatr
Międzynarodowy Dzień Teatru

 drukuj stron�
Teatr
Wys�ano dnia 23-03-2018 o godz. 20:32:45 przez bozena 5820

Zapraszamy Państwa na obchody Międzynarodowego Dnia Teatru już w najbliższy wtorek 27 marca.Połączyliśmy obchody z jubileuszem 20-lecia istnienia województwa świętokrzyskiego i z tej okazji przygotowujemy wystawę "Od Balladyny po Ciemności. 20 plakatów na 20 lat województwa". Wernisaż zaplanowaliśmy na godzinę 17.00 w foyer Teatru.

O godzinie 18.00 z inicjatywy Zespołu Teatru na Dużej Scenie odbędzie się koncert charytatywny „Stars for Pani Miecia show” połączony z licytacją.

Po udanej, zeszłorocznej akcji zbiórki pieniędzy „KarnawaLOWE dla Magdy” zorganizowanej przez aktorów Teatru pod wodzą Eweliny Gronowskiej, nasi artyści postanowili powtórzyć inicjatywę:

Wszyscy znamy nazwiska gwiazd, słyszymy o ich sukcesach i tragediach.
O nich krzyczą media, wyją rozgłośnie, plotkuje lud. W ich cieniu, na ich sukces pracują ludzie nieznani, a tak bardzo potrzebni!

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Panią Miecię Moćko, która na sukces naszego Teatru pracuje od 20 lat. Niestety teraz swoją energię musi skierować na walkę z trudnym przeciwnikiem – rakiem. Jej choroba okalecza nasz teatralny organizm.
Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się wrócić do zdrowia!

Jeśli kochacie nasz teatr, jeżeli nie jesteśmy Wam obojętni, to na pewno macie ochotę spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór w dniu naszego święta!

Specjalnie dla Was i dla Pani Mieci zrobiliśmy to, na czym znamy się najlepiej – przygotowaliśmy niepowtarzalną galę gwiazd! Elvis Presley, Edyta Górniak, Freddie Mercury, Czesław Niemen, Vanessa Paradis, Krzysztof Antkowiak i inni to gwarancja pełnej emocji uczty.

Serwujemy koncert, a na deser zapraszamy do licytacji nietuzinkowych okazji – tu każdy może być gwiazdą! W trosce o Państwa hojność do wyboru będą różnowartościowe bilety, lecz ich minimalna cena ustalona została na kwotę 30 złotych. Cały wpływ z licytacji zostanie przeznaczony na pomoc dla pani Mieci.

Do pobicia jest rekord 16 000 zł!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Zespół Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach


Komentarze

Error connecting to mysql