Kielce v.0.8

Moda
Rusza 4 edycja Fashion Designer Awards

 drukuj stron�
Moda Polska
Wys�ano dnia 19-01-2012 o godz. 14:25:41 przez rafa 5059

Mediolan, Paryż, Berlin czekają na zwycięzcę 4 edycji Fashion Designer Awards , gdzie będzie uczestniczył w jednych z najbardziej prestiżowych wydarzeń świata mody.W Mediolanie pozna tajniki projektowania w atelier Roberto Musso - honorowego przewodniczącego jury oraz gościa specjalnego tej edycji . Podczas stażu w Mediolanie będzie przygotowywał kolekcję pod okiem Musso na Milan Fashion Week.

Roberto Musso ukończył studia na Sorbonie, współpracował z domem mody Barney`s w Nowym Jorku. Swe damskie kolekcje pret-a-porter pokazuje na Fashion Week w Mediolanie od 2001 roku. Ostatnia z nich została stworzona przy współpracy z projektantką biżuterii Osanną Visconti di Modrone. Jest mistrzem w technikach tworzenia tkanin i ich wzornictwa a jego kolekcje zyskały uznanie nie tylko rodzimych mediów, ale także międzynarodowej prasy na czele z VOGUE.

Czasami ludzie utalentowani, by zrobić karierę muszą pojawić się we właściwym miejscu o właściwej porze – mam nadzieję, iż w tym wypadku będzie to wygrana w konkursie Fashion Designer Awards i staż w moim atelier. “ powiedział Roberto Musso.

Zwycięzca 4 edycji konkursu Fashion Designer Awards pojedzie także do Paryża na Paris Fashion Week, na który zaprasza Cisowianka Perlage - Partner Strategiczny Konkursu.

Już w lipcu odwiedzi największe targi modowe w Berlinie “Bread&Butter”, organizowane na historycznym lotnisku Tempelhof na których można zobaczyć pokazy ponad 700 najlepszych marek odzieżowych. Zwycięzca Fashion Designer Awards pojedzie na nie razem ze zwycięzcą Polish Puma Creative Factory , imprezy organizowanej pod patronatem Fashion Designer Awards. Nagrodą finansową w konkursie jest 10.000 PLN ufundowane przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz 2,5 letnie stypendium w tej szkole.

Laureaci 2 i 3 miejsca wygrywają roczne stypendia w MSKPU. Wybrani finaliści otrzymają: staż w redakcji magazynu FLESZ oraz staż w atelier BohoBoco.


Komentarze

Error connecting to mysql