Kielce v.0.8

Taniec
Trwają zapisy na Baila Baila Festival

 drukuj stron�
Taniec Kielce Taniec
Wys�ano dnia 14-07-2014 o godz. 17:18:00 przez bozena 9190

Trwają zapisy na Baila Baila Festival, który odbędzie się w dniach 12-14 września 2014 roku w BEST WESTERN Grand Hotel w Kielcach. Uczestnikiem może być każdy! Wystarczy przesłać do nas odpowiednie zgłoszenie wraz z opłatą rejestracyjną, która do końca lipca wynosi jedyne 110 zł i umożliwia uczestnictwo w dowolnej liczbie warsztatów oraz wstęp na imprezy oraz sobotnią galę pokazową.Przed nami druga edycja jednego z najbardziej klimatycznych i gorących wydarzeń na zakończenie lata 2014 roku, które będą mieć miejsce w samym centrum Kielc !
Motywem przewodnim wydarzenia jest hasło:
„KIELCE, MIASTO, KTÓRE RAZ W ROKU STAJE SIĘ PRAWDZIWĄ STOLICĄ SALSY”.
Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Kielc oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Czekają na Was trzydniowe, wielogodzinne warsztaty z najlepszymi instruktorami na trzech salach, premierowe pokazy i latynoskie szaleństwo podczas wieczornych imprez. Wśród wielu stylów i technik na parkietach królować będą salsa, bachata, merengue ! Pojawi się również kizomba – nowość będąca unikalnym połączeniem semby, karaibskiego zouk’a i tanga argentyńskiego!
Zapraszamy wielbicieli kubańskiego klimatu, fanów mambo, bachatowych zapaleńców, wszystkich tych, którzy kochają taniec i pragną rozwijać swoje umiejętności w doborowym towarzystwie. Naszym celem jest pełna integracja muzyczna i taneczna! Z radością przywitamy również wszystkich tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego i po prostu postawić swój pierwszy krok.

Gwiazdami tegorocznego Festiwalu są pary doskonale znane na arenie międzynarodowej: z Hiszpanii przyjadą Danger Rodriguez Perez i Yunaisy Farray, z Włoch Niccolo Di Stani i Cristina Camerzan oraz znani już z poprzedniej Edycji Jasmina i Antonio Berardi – wielokrotni Mistrzowie Świata i Europy Międzynarodowej Organizacji Tańca w Tańcach Par.

Doskonała okazja na zakończenie lata 2014 – zarezerwuj termin i zgłoś swoją obecność! Wszelkie informacje na: www.bailabaila.pl


go4dance


Komentarze

Error connecting to mysql